شركت فني مهندسي يارنيكان صالح

با توکل بر خداوند متعال و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه) هسته اولیه شرکت تعاونی فرااستانی یارنیکان صالح با حضور جمعی از استادان، صنعتگران، فارغ التحصیلان و دانشجویان در سال 1382 شکل گرفت؛ با این امید که با نام حضرت حق و با یاد او در راه او قدم بردارد. در ادامه یارنیکان صالح - همان گونه که در شروع نیت کرده بود - با هدف توانمند نمودن کشور در عرصه صنعت و کاستن از میزان وابستگی آن تلاش می کند  ادامه مطلب


نام‌كاربري:
رمزعبور:


صفحه اصلي » خدمات » اتوماسیون صنعتی

واحد مهندسی اتوماسیون صنعتی

 

فعالیت این واحد به طور کلی در زمینه اتوماتیک نمودن فرایندهای صنعتی میباشد که شامل پردازش و جمعآوری اطلاعات به منظور کنترل و مدیریت اطلاعات میدان فرایند می باشد.

 پردازش، دریافت، و ارسال اطلاعات و فرمان (دیجیتال - آنالوگ) از طریق  PLC   Delta، Siemens و غیره صورت میگیرد.

 

وضعیت میدان فرآیند به واسطه کمیت اطلاعات، از طریق یک صفحه نمایش در اختیار کاربر قرار میگیرد که می‌توان انواع خطاها، نمودارها، مقادیر مختلف کمیت‌ها را مشاهده و ثبت نمود.

محصولاتی که در این بخش ارائه می شود :

1. طراحي درگاه شبکه (Modbus-RS485) بر روي تجهيزات ابزار دقيق

2. طراحي کارت‌هاي ديجيتال و آنالوگ تحت درگاه شبکه Modbus

 

خدمات قابل ارائه :

این بخش در حال حاضر علاوه بر فعالیت در زمینه کنترل فرآيندهاي خلأ، لايه‌نشاني، استريلیزاسیون- به طور تخصصي - توانايي ارائه خدمات در بخش‌هاي مختلف کنترل فرايند صنعتي را نيز دارد.

بخش اتوماسیون شرکت یارنیکان صالح به منظور توزیع پردازش، دریافت و ارسال اطلاعات و فرمان در میدان فرآیند   مجری طرح پیکربندی شبکه و همچنین مجری طرح کنترل دور موتور و اندازهسنجی با استفاده از Encoder ، Motordrive و Servomotor در میدان فرآیند  نیز می باشد.  

 

برنامه نویسی PLC ، طراحی گرافیکی و برنامه نویسیHMI ، طراحی ادوات تابلو کنترل ، تهیه نقشه Wiring ، پیکربندی شبکه های صنعتی ، راه اندازی انواع سنسورها(Proximity ، خازنی ، فشارسنج ، دبیسنج ، خط کش و غیره) به منظور آشکارسازی اطلاعات مکانیکی ، شیمیایی-سیناتیکی ، راه اندازی  INVERTOR ، پیاده سازی پروتکل شبکه صنعتی ، فعالیتهای تحقیقاتی و غیره در بخش اتوماسیون شرکت یار نیکان صالح  انجام می شود.

 

زمینه همکاری های تحقیقاتی :

  • فعاليت‌هاي تحقيق و توسعه (R&D)
  • طراحي و ساخت PLC صنعتي
  • طراحي کارت‌هاي PLC (شبکه محلي)
  • پياده‌سازي ديگر الگوريتم‌هاي شبکه (از قبيل profibus)
  • تبادل الگوريتم‌هاي شبکه موجود در يک سخت‌افزار با اعمال الگوريتم جديد و در صورت نياز افزودن سخت‌افزار مناسب ( مثلاً تبديل profibus به modbus)

 

 

 

© Yar Nikan Saleh ::